KURZY FOTOGRAFOVÁNÍ

Máte zájem o kurzy digitální fotografie, ale marně hledáte ve svém diáři volný termín podle pevných plánů organizovaných kurzů. Nebo dáváte přednost výhodám individuálního kurzu jen pro vás:

INDIVIDUÁLNÍ KURZY „FACE TO FACE“

Kurzy jsou „na míru“ podle toho co vás zajímá a co se chcete naučit. Ať už to je použití manuálního módu, zlepšení výsledků používání automatického ostření, pochopení měření expozice, odhalení záhad histogramu….. Rád vám pomohu.
Zajímají vás základy použití vašeho fotoaparátu, nebo máte speciální potřeby zdokonalení, jako např. práce s bleskem, proces zpracování vašich fotografií ve editorech Lightroom, Capture One nebo Photoshop Elements? Kurzy se konají v Praze. V jiných lokalitách jsou možné podle dohody a s uhrazením cestovních výloh.

Termín  konání kurzu je stanoven na základě dohody. Detailní náplň se stanoví po domluvě s vámi, aby byl kurz zaměřen na ty znalosti, které potřebujete pro vaše focení.
Cena individuálního kurzu: 300,-Kč/hod

Máte doplňující otázky: napište na adresu: hilar.baburek@seznam.cz a já vám rád odpovím.
Také můžete zavolat na číslo 603 229 184.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ KURZŮ:

Petra Šváchová

Vždy jsem ráda fotografovala, převážně přírodu, ale „něco“ tomu scházelo. Po absolovování kursu jsem si rozšířila obzory –  na co se mám zaměřit, jak pracovat se světlem, jak má vypadat kompozice fotografie… Velice oceňuji přístup pana Babůrka a také, že jsme spolu nadále v kontaktu a já se mohu s mými fotografiemi pochlubit a vyslechnout si připomínky ke své práci. Nadále se chci v oblasti fotografie vzdělávat a vím, že to bude na kurzech pořádaných panem Babůrkem. Díky moc. 

Ing. Jaromír Morys 

Kurs jsem absolvoval již jako mírně pokročilý fotograf. Oceňuji jak individuální přístup pana Babůrka při výuce, ale i citlivý výběr prostředí a objektů k fotografování. Dozvěděl jsem se nejen „vychytávky“ při ovládání mého fotoaparátu, ale i základy kompozice fotografie a práce se světlem. Všem vřele doporučuji.

Kamil Novotný

Fotografuji již několik let, ale po přechodu na Fujifilm jsem potřeboval probrat správné nastavení funkcí a možnosti úprav souborů v editoru Lightroom. Původně jsem sjednal kurz na 4 hodiny, ale nakonec moje dotazy vedly k jeho prodloužení na 5 hodin. Bylo to fajn.